Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Dekoracje weselne krok po kroku \

Pomysłowo zrobione dekoracje ślubne

Przygotowując uroczystość weselną nie możemy zapomnieć o wielu elementach oprawy imprezy, które mają duży wpływ na całościowy efekt.
Ważną sprawą są zaproszenia ślubne. Gości na ślub zapraszamy zawsze osobiście, tylko wyjątkowo zaproszenie może zostać wysłane pocztą. Zaproszenia muszą dotrzeć do adresata najpóźniej na miesiąc przed planowaną imprezą, aby dać czas na odpowiednie przygotowania. Mamy obecnie ogromny wybór wzorów zaproszeń. Ich producenci oferują też dodatkowe kartki z podziękowaniami dla rodziców i gości, zawieszki na butelki itd.
Na wesele przygotowuje się też liczne dekoracje: sali weselnej, kościoła, samochodu…
Przed ślubem koniecznie należy pomyśleć o udekorowaniu samochodu państwa młodych. Wiele kwiaciarni świadczy usługi w tym zakresie. Za pomocą przyssawek do samochodu przymocowuje się małe bukieciki, kompozycje z obrączkami i serduszkami itd. Dekoracje samochodu można także wykonać samodzielnie. Modne są również obecnie tablice rejestracyjne z hasłem “Państwo Młodzi” czy “Młoda Para”.
Dekoracje kościoła można zamówić w specjalizującej się w tej branży firmie lub wykonać samodzielnie. Używa się do nich głównie kwiatów, ale też świec, wstążek czy specjalnych szarf z tkaniny. Kolorystyka i styl dekoracji powinny pasować do stroju panny młodej. Czas dekoracji koniecznie należy ustalić wcześniej z księdzem.
Kolejna niezwykle istotna w tym dniu kwestia dotyczy bukietu panny młodej. Powinien on podkreślać jej styl i charakter, a także harmonizować z suknią. Najpopularniejsze kwiaty z których wykonuje się takie wiązanki to róże i lilie. Bukiet powinien być odrobinę ciemniejszy od całego stroju, aby był wyraźnie widoczny na tle sukni. Do skromnej sukni dobiera się zazwyczaj nieco bardziej śmiały bukiet, bogato zdobiona suknia natomiast dobrze się prezentuje z subtelną i delikatną wiązanką.