Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zabiegi kosmetyczne przed ślubem \

Jak zadbać o urodę przed ślubem?

Na olśniewający wygląd panny młodej w dniu ślubu składa się nie tylko strój i dodatki, ale też gładka, pełna blasku i wypoczęta cera, a przede wszystkim – promienny uśmiech. Warto pomyśleć jak zadbać o siebie na tę wyjątkową okazję już kilka miesięcy wcześniej, szczególnie jeśli zamierzamy przyjmować suplementy diety aby poprawić stan cery czy odchudzać się.
Przedślubne przygotowanie cery zabiegami kosmetycznymi warto zacząć co najmniej trzy miesiące wcześniej. Kosmetyczka doradzi, jakie zabiegi oczyszczające należy wykonać. Warto też z wyprzedzeniem zarezerwować termin na wykonanie manikiuru i makijażu w dzień uroczystości.
Jeśli chcemy pójść do ołtarza z ładnie opaloną skórą, najlepiej zdecydować się na solarium. Trzy zabiegi powinny wystarczyć aby skóra nabrała delikatnego odcienia opalenizny.
Fryzjera również odwiedzamy dużo wcześniej. Najpierw musi on sprawdzić kondycję naszych włosów i dobrać odpowiednie zabiegi regeneracyjne jeśli okażą się niezbędne. Podczas kolejnej wizyty dobieramy odpowiednią fryzurę. Ostatnia, trzecia wizyta u fryzjera odbywa się rankiem w dniu wesela.
Bardzo ważna sprawa, o której panna młoda nie powinna zapomnieć, to zapewnienie sobie relaksu i odpoczynku przed wielkim dniem. Nawet najlepszy makijaż może nie wystarczyć aby ukryć zmęczoną cerę i zaczerwienione, podkrążone oczy. Poza tym przemęczenie odbija sie niekorzystnie na samopoczuciu. Szkoda byłoby zepsuć ten piękny dzień, poprzedzony tak licznymi przygotowaniami, z powodu zmęczenia. Pannie młodej z pewnością nie jest łatwo znaleźć wolną chwilę na relaks ale warto sie postarać. A ośmiogodzinny sen w nocy to wręcz obowiązek.