Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Akcesoria do sukni ślubnej \

Praktyczne ślubne dodatki

Oprócz sukni na weselny strój składa się spora ilość dodatków – welon, bolerko, torebka, biżuteria, bielizna, buty. Aby panna młoda wyglądała olśniewająco, muszą one tworzyć razem z suknią harmonijną całość.
Welon to jeden z najbardziej przyciągających uwagę dodatków. Koniecznie musi korespondować z krojem sukni oraz typem urody panny młodej. Obecnie nie każda kobieta zakłada go w dniu ślubu – wiele z nas decyduje się na diadem czy wpięcie we włosy delikatnych ozdób. Przed kupnem welonu musimy zaplanować ułożenie włosów i dopasować je do welonu.
Bolerko nie jest koniecznym dodatkiem do sukni ślubnej. Zazwyczaj decydują się na nie panie, które wychodzą za mąż w miesiącach zimowych lub te, których suknia odsłania ramiona. Dostępnych jest wiele modeli: koronkowe, błyszczące, wykonane z futerka… Każda z panien młodych z pewnością znajdzie takie, które będzie odpowiadało jej potrzebom.
Torebka to jedno z podstawowych kobiecych akcesoriów. W dniu ślubu jednak nie jest obowiązkowa – trzymanie jej przy sobie cały czas byłoby dla panny młodej niepraktyczne. Jednak te z nas, które są do torebek bardzo przywiązane, mogą wybrać właściwą dla siebie w salonie ze ślubnymi dodatkami. Możemy też poprosić mamę czy jedną z druhen aby przechowały nasze osobiste drobiazgi w swojej torebce.
Ślubna bielizna powinna być dopasowana do sukni w taki sposób, aby nie była spod niej widoczna. W związku z tym obowiązkowo musi być biała. Powinna też być wygodna, aby panna młoda mogła czuć się komfortowo. Kobiety zakładają też w dzień ślubu pończochy z tradycyjnymi niebieskimi podwiązkami.
Buty, które panna młoda będzie mieć na sobie w dniu ślubu, dobrze jest nieco “rozchodzić” przed weselem. Założone wcześniej buty na pewno nie będą uwierały. Trzeba pamiętać, że cała uroczystość trwa co najmniej kilka godzin, a niewygodne obuwie może skutecznie ją zepsuć. Najlepiej wybrać model z cienkiej skórki, przewiewny, na niezbyt wysokim obcasie, kolorystyczne i stylowo dopasowany do całego stroju.